4 Şubat 2013 Pazartesi

TUM TUM DÜKKANDA BLOGUMUZDA.... :)

Gönderen elifile beraber zaman: 12:44ARKADAŞLAR TUMTUM DÜKKAN FACEBOOKDA YENİ TANIŞTIM ARKADAŞIMLA ÇOK SICAKKANLI GELDİ BANA HEMEN BLOGUMDA ONADA YER VERMEK İSTEDİM.....AŞAĞIDADA YAZDIGI GİBİ ARKADASIMIZ BAYA GÜZEL İŞLERE EL ATIYOR Kİ ARKADAŞIMIN FACEBOOK SAYFASINDAN VE BLOG SAYFASINDAN YAPTIGINIZ HER ALIŞVERİŞ SOKAK HAYVANLARINA YARDIM SAĞLIYOR...AYRICA SATIŞLARINI SADECE FACEBOOKDAN VE BLOG SAYFASINDAN YAPIYOR

          SEVGİLER...

SİZLERİDE ONUN SAYFASINA BEKLİYORUZ....
ULAŞABİLECEĞİNİZ BLOG SAYFASI...
http://tumtumdkkan.blogspot.com/

ULAŞABİLECEĞİNİZ FACEBOOK SAYFASI
http://www.facebook.com/tumtumdukkan2


TUM TUM DÜKKAN FACEBOOK(HAKKINDA BÖLÜMÜ)
tumtumdukkan@gmail.com adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. Mailleriniz gördüğümüz ilk anda cevaplandırılacaktır :)

Herhangi bir ürün satın almak isterseniz lütfen altına yorum yazın...Ki bu sayede aynı ürüne sizden başka talip olmasın.Ya da ürünün linkini içeren bir mail gönderebilirsiniz. Zaten daha sonra sizinle iletişime geçilerek ayrıntılar bildirilecektir.

Bizim için önemli olan; sizi memnun etmek. Satış öncesi de,satış sonrası da... Bu yüzden sizin için kolay olabilecek her yolu deniyoruz, alışveriş yapanlar bilir :) 

Tek bir kuralımız var: Satılan ürün iade alınmaz ! :( Çünkü buradaki ürünler dolap fazlası... Elimizden çıkartmaya çalışıyoruz. Herhangi üzücü bir durum yaşanmaması için, lütfen satın almak istediğiniz ürünle ilgili detaylı bilgi-resim isteyin :)

Birkaç banka hesabı kullanarak size alternatif sunuyoruz ya da dilerseniz PTT'den de ücreti yatırabilirsiniz. Bunun dışında güvenli alışveriş yapmak isteyenler için; kesilen komisyonu ödemek kaydıyla, sahibinden.com ya da sanalpazar.com üzerinden ilan açabiliyoruz. Bu sayede kargo ücretlerini minimuma indiriyoruz. (sanalpazar.com'da 15 ds/kg = 5 TL+KDV)


Ayrıca, bu sayfadan yapılan her alışverişle aynı zamanda sokak hayvanlarına yardımda bulunduğunuzu unutmayın :) Biz de 2 kedi sahibiyiz, aynı zamanda sokakta baktığımız onlarca kedimiz var :) O canlıların sokakta neler çektiğini anlayabiliyoruz ve her satışta belli bir miktar yardımda bulunuyoruz :)

Bunun dışında kalan şeyler için bize mail atabilirsiniz. Sizden ricamız; lütfen gerçek alıcılar sipariş versinler.
Keyifli alışverişler dileriz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederim...Bizi Takib Etmeye Devam Edin...Sevgiler

 

Elif İLe Beraber Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea | Blogger Tema