14 Şubat 2013 Perşembe

2013 İlkbahar Makyajında 8 Trend

Gönderen elifile beraber zaman: 12:21

Bu sezon iki renklilik moda. Kadınlar eyelinerı 3 çizgide sürecek, muhteşem turunculuk her yeri saracak.

Dünyaca ünlü makyaj tasarımcısı Gucci Westman anlatıyor: 2013 ilkbaharında nasıl giyiniyoruz ve yüzümüzde hangi gölgeleri kullanıyoruz? Buyrun.

Denizkabuğu pembesi gözler ve yanaklar
Yanardöner altın pembeyi düz ve şık olmak için kullanıyoruz bu sezon. Evet, ışıltılar olacak fakat bu parlak görünüm belli belirsiz durmaya özen gösterecek başta.

Tamamen turuncu
Canlı turuncuyu kullanmak sizi inanılmaz canlı gösterecek. Dudaklarınızda ve yanaklarınızdaki bu dinamik dokunuş yazı beklemeden sizinle olacak. Bu samimi, güneşli hava etkisini yakalamak size kalmış.

Renk bloklu eyeliner
Bir rengi seçmek mecburiyetinde değilsiniz. Rengarenk gölgeler yapmak, gözlerinizi daha da belirgin hale getirmek hakkınız. Göz kamaştırıcı olmak isteyenler buraya!

İki renkli manikür
Sonunda french manikürünü bir kenara bırakabileceğiz. Nasıl mı? Pembe ve kırmızı tonlarını bir araya getirerek. 10 dakikalık bir işlemle tırnaklarınız da renk bloğu trendine uyum sağlayabilir.

Deniz mavisi gözler
Mavinin hemen her halini göz makyajında kullananlardansanız, deniz mavisiyle gözlerinizi süslemenizi öneririz. Çünkü bu bahar Christian Dior ve Michael Kors defilelerinde mankenlerin gözlerini süsleyen bu tonlar sizi de ışıldatmaya hazır.

Greyfurt pembesi dudaklar
Taze, net ve kusursuz ışıltıları sağlayan pembe ve mercan kırmızısı 2013 ilkbaharının vazgeçilmez renkleri arasında. Güzelliğinizi çarçabuk bir makyajla taçlandırmak istiyorsanız bu renk rujlar önerimiz.

Bronz coşkusu
Tamamen bronz etki yaratmaya hazır olun. Bronz ten sevenler bu trende çok sevinecek. Gözlerde, dudaklarda ve tende koyuluk moda.

Şarap kırmızısı dudaklar ve yanaklar
Mora çalan bir renk. Şarap kırmızısı kıyafetlerde de trend. Makyajınızda tek bir bölgeye odaklanmak istiyorsanız bu iddialı renk bahar sezonunun trendleri arasında.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederim...Bizi Takib Etmeye Devam Edin...Sevgiler

 

Elif İLe Beraber Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea | Blogger Tema